Dupla Sör a LvL Up-ban!

A LvL Up csapata évek óta foglalkozik a város és a régió esportjának felvirágoztatásával. Először rendezvények, versenyek szervezésével indítottuk el Szegeden a "kocka" kultúra népszerűsítését, majd Magyarország első vidéki esport bárjával adtunk helyet minden PC, konzol,sci-fi és fantasy rajongónak.

Folyamatos rendezvényekkel, quiz estékkel,jusd dance partykkal, társasjáték délutánokkal és remek koktélokkal várjuk a megszomjazott egyetemistákat, suli előtt, suli után. (Suli helyett) Gyere és derítsd ki miért őrül meg mindenki a Pikachu vagy a Harley Quinn koktélunkért!

És akkor még ne felejtkezzünk el a 10 gamer PC-ről, a 4 konzolról, VR-ról, az ingyenesen játszató, több mint 50 társasjátékunkról és a folyamatos versenyekről! Nálunk tényleg mindenki megtalálja amire vágyik!

Légy TE is részese a LvL Up családnak! A belváros szívében, a Nagyáruház Passzázsán 2. szinten, fedett terasszal és folyamatos AKCIÓKKAL várunk! Koccints velünk egy jó pofa az egész országban egyedülálló ORK sörrel!

Mint tudjuk, egy sör nem sör. Ez a hitvallás mentén alkottuk meg nektek a 1+1 sör akciónkat. Ha 1 korsó LvL Up sört vásárolsz nálunk a Suniversity-s kuponnal, a másodikra a vendégünk vagy!

1 + 1 sör
Az akció lejárt

Dupla Sör a LvL Up-ban!

LvL Up Esport Bár

LvL Up eSport Bár
A LvL Up már 2015 óta foglalkozik esport és "geek" rendezvények, versenyek szervezésével. 2017-ben pedig megnyitottuk Magyarország első vidéki esport bárját Szegeden! Célunk helyet adni mindenkinek, aki egy kicsit is érdeklődik vagy szereti a számítógépes, konzolos, sci-fi vagy fantasy világokat.
Szombat: 12:00-02:00
Vasárnap:12:00-23:00