Éld át Te is a tánc örömét!

A DanceFloor Szeged Tánciskola a felnőtt korosztály számára nyújt kikapcsolódást és szórakozási lehetőséget tanfolyamain és bulijain egyaránt.

Az iskola gyönyörű, saját tánctermeiben tanfolyami keretek között lehet táncolni tanulni.
A társastáncok többféle műfaját (salsa, bachata, rocky, argentín tangó,társastánc, west coast swing) teszi elérhetővé. A tanfolyamok 18 és 21 óra közötti időpontokban zajlanak, így a részvétel kiváló lehetőség a szabadidő minőségi eltöltésére, a társas kapcsolatok erősítésére és rendszerestestmozgásnak is tökéletes.

Az egyetemi dolgozók és diákok, igazolványuk és a kupon vagy kedvezménykatalógus együttes felmutatásával 10 % kedvezményben részesülnek 4 alkalmas bérlet vásárlása esetén 2019. szeptember 9. és szeptember 30. között. A kedvezmény felhasználható a Társastánc, Salsa, Bachata, West Coast Swing és Argentin tangó tanfolyamokon valamint a Lady latinórákon.

Téged is vár a DanceFloor Szeged tánciskola a Felső-Tisza part 10. szám alatt,az I. emeleten.

Dolgozói igazolvánnyal:
Az akció lejárt

DanceFloor Szeged Tánciskola

A társastáncok többféle műfaját (salsa, bachata, rocky, argentín tangó, társastánc, west coast swing) teszi elérhetővé, gyönyörű, saját tánctermeiben.
Péntek:18:00-21:00
+36 20 254 2029