Kedvezményes KRESZ tanfolyam

Jakab Csaba Autósiskola

JakabCsaba autósiskolája kiemelt figyelmet szentel az egyetemi hallgatók oktatásának.Célunk, hogy a diákok egyetemi éveik alatt megszerezzék vezetői engedélyüket, ezzel segítve a diploma utáni könnyebb elhelyezkedésüket.

Ennek érdekében a tantermi KRESZ oktatást jelentős kedvezménnyel biztosítjuk a számukra. A kedvezményt a 6722 Szeged, Vitéz utca 13-15. szám alatti irodánkban (Zászló utca felőli udvarban levő üzletsor), a kupon felmutatásával vehetik igénybe.

A kuponbeváltására beiratkozáskor van lehetőség, és csak a tandíj árát érinti. A kedvezményt kizárólag a huszadik életévet betöltött tanulók használhatják ki. A húsz évet a KRESZ vizsga napjáig be nem töltött diákok az állandó, 10.000 Ft-os kedvezményünket vehetik igénybe, így számukra a tanfolyam ára 20.000 Ft, amely a sikeres KRESZ vizsgát követően a vizsga díjával együtt állami támogatás keretében teljes mértékig visszaigényelhető.

A kedvezmény igénybevétele csak a Suniversity kuponfüzetben található kupon vagy a honlapon igénybe vett, e-mailben megkapott, kinyomtatott kupon átadásával lehetséges!

A kedvezményekkel kapcsolatos részletes tájékoztatásért keressétek fel irodai munkatársunkat, vagy látogassatok el honlapunkra!

-20 100 Ft

Kedvezményes KRESZ tanfolyam

Jakab Csaba Autósiskola
1997 óta működő autósiskolánk legfőbb célkitűzése, hogy minél több vezetni vágyó ember szerezhesse meg a jogosítványát. Végzett diákja-ink jó szívvel ajánlják hozzáértő oktatóinkat, akik színes egyénisé-gükkel gazdagítják iskolánkat. Szere-tettel várunk minden érdeklődőt Vitéz utcai irodánkba.
20/548-1168
www.jakabcsaba.hu