KRESZ tanfolyam kedvezmény

Jakab Csaba autósiskolája kiemelt figyelmet szentel az egyetemi dolgozók oktatásának. Szeretnénk, hogy a diákokért dolgozó emberek is részesüljenek az egyetemi hallgatóknak szánt kedvezményben hálából a lelkiismeretes munkájukért. Ezért a tantermi KRESZ oktatást jelentős kedvezménnyel biztosítjuk a számukra is. A kedvezményt a 6722 Szeged, Vitéz utca 13-15. szám alatti irodánkban (Zászló utca felőli udvarban levő üzletsor), a kupon felmutatásával vehetik igénybe. A kupon beváltására beiratkozáskor van lehetőség, és csak a tandíj árát érin-ti. A kedvezményt kizárólag a huszadik életévet betöltött dolgozók használhatják ki. A húsz évet a KRESZ vizsga napjáig be nem töltött dolgozók az állandó, 10 000 Ft-os kedvezményünket vehetik igénybe, így számukra a tanfolyam ára 20 000 Ft, amely a sikeres KRESZ vizsgát követően a vizsga díjával együtt állami támogatás keretében teljes mértékig visszaigényelhető. A kedvezményekkel kapcsolatos részletes tájékoztatásért keressétek fel irodai munkatársunkat, vagy látogassatok el honlapunkra!

Dolgozói igazolvánnyal:
-25 010 Ft

KRESZ tanfolyam kedvezmény

Jakab Autósiskola Kft.

Jakab Csaba Autósiskola
1997 óta működő autósiskolánk legfőbb célkitűzése, hogy minél több vezetni vágyó ember szerezhesse meg a jogosítványát. Végzett diákja-ink jó szívvel ajánlják hozzáértő oktatóinkat, akik színes egyénisé-gükkel gazdagítják iskolánkat. Szere-tettel várunk minden érdeklődőt Vitéz utcai irodánkba.
www.jakabcsaba.hu
6722 Szeged, Vitéz utca 13