Olvass többet olcsóbban

Az Univbook a belváros szívében, a TIK-ben várja az egyetemi hallgatókat, dolgozókat és az egyetemen kívüli vásárlókat. Színes választékának köszönhetően szinte mindenki megtalálhatja a számára megfelelő olvasnivalót, legyen szó dokumentarista írásról, regényről, szépirodalmi alkotásról, fantasyról, tankönyvekről vagy éppen verses kötetről.

Az Univbook minden félévben különböző kedvezményeket nyújt a SZTE Kedvezményrendszer keretein belül, így a 2019/20-as tanév őszi félévében, október 7. és 11. között 30% kedvezményt biztosítunk minden második megvásárolt könyvre. A kedvezmény felhasználható a jegyzettámogatással együtt is!

A jegyzettámogatás minden állami finanszírozású és nappali tagozatos hallgató számára biztosított az egyetem által, melynek keretein belül félévente 6.500 Ft-ot használhat fel könyv- és jegyzetvásárlásra a hallgató. Ebből az összegből a megvásárolni kívánt termék 75%-át lehet fedezni, a fennmaradó 25%-ot pedig a vásárló saját pénzéből fizeti.

Boltunkban lehetőség van személyes vásárlásra, ugyanakkor online rendelésre is. Aki az elektronikus vásárlást preferálja inkább, az a www.univbook.hu weboldalon megtalálja az összes termékünket. Azoknak pedig, akik nem tudják személyesen átvenni a megvásárolt könyveket, biztosított a házhozszállítás is 999 Ft-os költséggel. Fizetésre készpénzzel, valamint bankkártyával is van lehetőség, emellett pedig az online bankkártyás fizetés is megoldott honlapunkon. Ha pedig esetleg olyan könyvet szeretne valaki vásárolni, ami nem található meg a honlapon, van lehetőség egyedi megrendelés leadására is. Az egyedi megrendelés leadása után az üzlet megpróbálja beszerezni a megvásárolni kívánt könyvet. Amennyiben sikerül, a jegyzettámogatás felhasználásával az értesítés után már át is lehet venni az adott terméket.

Ha te is szeretsz olvasni, vagy csak nézelődnél, esetleg családtagodnak keresnél ajándékot, várunk szeretettel az üzletünkben!

Az akció lejárt

Olvass többet olcsóbban

SZTE Jegyzetbolt

A József Attila Tudományegyetem Hallgatói Boltját 1996-ban alapította az Universitas - Szeged Nonprofit Kft. A 2000-ben egységesült szegedi felsőoktatásban egyre nagyobb igény mutatkozott minőségi egyetemi emblémás termékek létrehozására és forgalmazásra.
62/546-682
6722 Szeged, Ady tér 10