SZTE-s termékek kedvezményes áron

A Bolt kiemelt célja a Szegedi Tudományegyetemnek és karainak az emblémáival díszített minél szélesebb termékkínálat létrehozása. Ezzel az egyetemi polgárok kifejezésre juttathatják a külső szemlélőnek az egyetemhez való tartozásukat, segítve ezzel az egyetemi marketing azon részét, amely az egyetemi polgárok identitását kívánja megerősíteni.

Fontos szerepet szánunk még az alkalomhoz és a Szegedi Tudományegyetemhez illő, igényes ajándékozásban való segítségnyújtásnak, valamint megbízható munkával az egyedi megrendelési igényeket - pl.: konferencia ajándékok - is megpróbáljuk kielégíteni.

SZTE-s termékek kedvezményes áron

SZTE Ajándékbolt

Az SZTE ajándékbolt 10% kedvezményt nyújt minden ajándéktárgyra és ruházati termékre a kupon és a diákigazolvány felmutatása esetén.
62/546-684
6722 Szeged, Ady tér 10